Єпископат РКЦ до президента України: Вільна і відповідальна людина – рушій цивілізації

Єпископат РКЦ до президента України: Вільна і відповідальна людина – рушій цивілізації - фото 1
Конференція римо-католицьких єпископів України надіслала вітальне слово до Президента України Володимира Зеленського з нагоди Дня Конституції України.

Про це повідомляє сайт РКЦ.

Єпископи наголосили на тому, що складовою ефективного розвитку суспільної системи є творчий потенціал людини. Вільна та відповідальна людина – головна рушійна сила сучасної цивілізації, творець всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових та культурних.

Нижче публікуємо повний текст вітального слова:

Високодостойний Пане Президенте!

Від імені Конференції Римо-Католицьких Єпископів в Україні щиро вітаємо Вас із визначним святом — Днем Конституції України!

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна людина є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових та культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Благослови Вас Господь!

З повагою

+ Віталій Скомаровський

Голова Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в Україні

+ Едуард Кава OFMConv

Генеральний секретар Конференції