• Головна
  • Новини
  • Єпископи Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков в Україні спільно обговорили новітні релігійні течії та рухи...

Єпископи Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков в Україні спільно обговорили новітні релігійні течії та рухи

24.02.2011, 09:24
Єпископи Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков в Україні спільно обговорили новітні релігійні течії та рухи - фото 1

У реколекційному будинку Львівської Архиєпархії УГКЦ в Брюховичах відбулося VII спільне засідання єпископів Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков в Україні, на якому був присутній також архиєпископ Іван Юркович, якого Папа Бенедикт XVI 19 лютого 2011 року призначив Апостольським нунцієм у Російській Федерації.

UGCC_RCC.w.jpgУ реколекційному будинку Львівської Архиєпархії УГКЦ в Брюховичах відбулося VII спільне засідання єпископів Римо-Католицької та Греко-Католицької Церков в Україні. За повідомленням Католицького Медіа-Центру,  засідання розпочалося 22 лютого й було присвячене темі новітніх релігійних течій та рухів в українському контексті та десятиріччю приїзду Папи Івана Павла ІІ в Україну. Зустріч завершилася 23 лютого.

На спільному засіданні був присутній також архиєпископ Іван Юркович, якого Папа Бенедикт XVI 19 лютого 2011 року призначив Апостольським нунцієм у Російській Федерації.

У своїй промові архиєпископ Іван Юркович звернувся до єпископів з прощальним словом як Апостольський нунцій в Україні, використовуючи  нагоду спільного зібрання єпископів обох обрядів. Нунцій зокрема зазначив: «Минуло майже сім років відколи я прибув до вашої країни. Пережитий з вами час, незважаючи на складнощі щоденного життя, був позначений спокійним духовним життям Церкви та згодою.  Від цієї духовної атмосфери отримали дари насамперед священики та віруючі, які змогли організувати парафіяльні структури та розвинути багато пастирських та соціальних ініціатив. Не лише для мене, але також для багатьох гостей, які відвідали Україну за цей період, саме свідчення глибокої віри, посвята та тісний зв'язок, який віруючі зберегли з Католицькою Церквою, склали, мабуть, найглибше враження», – сказав нунцій.

За словами архиєпископа, великі літургійні святкування, з живою участю віруючих у Зарваниці, Бердичеві та багатьох інших санктуаріях, залишаться для нього найтеплішою згадкою про Україну.