Єпископи РКЦ в Україні запрошують вірних долучитися до Х Всесвітньої зустрічі сімей у Римі

15.06.2022, 12:16
Католики
Єпископи РКЦ в Україні запрошують вірних долучитися до Х Всесвітньої зустрічі сімей у Римі - фото 1
Зустріч сімей відбуватиметься 22-26 червня 2022 року. Конференція єпископату РКЦ України 13 червня оприлюднила звернення щодо майбутньої зустрічі, з наголосом на те, що війна показала, наскільки цінною є любов у сім’ї.

"На цю зустріч сімей яку, за волею Святішого отця Франциска, у цьому році можемо пережити в сім’ях і парафіях, хочемо щиро запросити усіх вас, дорогі подружжя та сім’ї, особливо сім’ї, чиї життя в небезпеці, сім’ї, які перебувають в окупації, сім’ї, які розлучила війна, сім’ї, які втратили своїх близьких і ті сім’ї, які опікуються своїми близькими, що постраждали внаслідок війни.

Темою зустрічі сімей буде: «Любов у сім’ї: покликання і шлях до святості». Безумовно, у цей страшний час війни ми особливо відчуваємо, наскільки цінною і важливою є любов в сім’ї та любов до великої родини, якою є Батьківщина. Ваші душпастирі повідомлять вас про різноманітні можливості переживання цих благословенних днів, присвячених відродженню віри та будуванні ваших сімейних стосунків. Інформацію про програму та пропозиції щодо святкування Всесвітньої зустрічі сімей в парафіях ви також знайдете на католицьких сайтах в Інтернеті", - йдеться у зверненні, яке поширив КМЦ.

Єпископи РКЦ запрошуютить вірних долучитися до усіх заходів Х Всесвітньої зустрічі сімей через Інтернет та зустрітися в родинному колі.

"Будьте разом, знайдіть час для молитви та адорації, щоб Любов загоювала рани. В неділю під час Святої Меси подружні пари зможуть відновити шлюбні обітниці та отримати особливе благословення разом зі своїми дітьми та всіма членами родини. Україна, безумовно, займе особливе місце в серцях сімей, зібраних у Римі та парафіях усього світу. Ми наполегливо закликаємо вас пережити ці дні сім’ї разом, наскільки дозволяють умови війни", - йдеться у зверненні.