Єпископи УПЦ США ​​закликали вірних допомогти постраждалим від паводку в Західній Україні

Собор Єпископів Української Православної Церкви США звертається до вірних Церкви із проханням про молитви за людей - жителів Західної України, які нещодавно постраждали від великих повеней.

"Різні парафії Церкви по всій країні вже розпочали збірку коштів та пропонують допомогу тим, хто постраждав від повеней в прабатьківській Україні. Ми щиро вдячні членам Українського Православного Товариства Св. Андрія Первозванного, однієї з центральних організацій УПЦ США, за пожертву в розмірі $25,000 доларів на допомогу жертвам потопу. Товариство закликає членство УПЦ США приєднатися до їхньої вступної пожертви, роблячи наші власні пожертви з наданням допомоги.

Як єрархи нашої Святої Української Православної Церкви США, бажаючи взяти на себе відповідальність за турботу про тих, хто потребує, ми закликаємо наше духовенство та вірних розглянути можливість надання негайної допомоги Спеціальному Фонду Допомоги, який створила наша Церква для надання допомоги численним людям, які втратили свої будинки, майно, церковні будівлі та громадські центри - допомоги жертвам надзвичайно руйнівних повеней на Західній Україні. Будь ласка, допоможіть нам принести мир, милосердя, справедливість і любов у пошкодженний світ", - йдеться у зверненні.

Спеціальний Фонд Допомоги - 2020 UA Flood Relief Fund, спонсором якого є Українська Православна Церква США:

UOC of the USA

Memo: 2020 UA Flood Relief Fund

PO Box 495

South Bound Brook, NJ

Єпископи УПЦ США ​​закликали вірних допомогти постраждалим від паводку в Західній Україні - фото 53063