• Головна
  • Теми
  • Європейський Форум християнських книговидавців та книготорговців "MarketsquareEurope–2011" проведуть в Україні...

Європейський Форум християнських книговидавців та книготорговців "MarketsquareEurope–2011" проведуть в Україні

31.08.2011, 15:27
Європейський Форум християнських книговидавців та книготорговців "MarketsquareEurope–2011" проведуть в Україні - фото 1
Організатори форуму – «Міжнародна Християнська Торгова Асоціація» (CTAI) та Асоціація християнських видавців України (АХВУ). У рамках Форуму відбудуться семінари для християнських видавництв і конкурс «Європейська християнська книга – 2011».

exklusiv.gifфорум.jpgЄвропейський Форум християнських книговидавців і книгорозповсюджувачів «MarketsquareEurope – 2011» цього року відбудеться в Україні. Організатори форуму – «Міжнародна Християнська Торгова Асоціація» (CTAI) та Асоціація християнських видавців України (АХВУ). У рамках Форуму відбудуться семінари для християнських видавництв і конкурс «Європейська християнська книга – 2011».

«MarketsquareEurope» щорічно проходить в різних країнах Європи в рамках Міжнародного книжкового ярмарку у Франкфурті. Минулого року «MarketsquareEurope» відбувся у Румунії. А у 2011 році Асоціація християнських видавців України запросила європейських та американських колег приїхати в Ірпінь Київської області, де з 5 до 8 жовтня триватиме цей міжнародний захід.

Реєстрація учасників «MarketsquareEurope» вже триває, свою участь у ньому вже підтвердили видавці з Росії, Польщі, Австрії, США.

семинары.jpgСеред семінарів і майстер-класів, які зможуть відвідати під час форуму видавці та книготорговці – «Фірмовий стиль в маркетингу. Як я використовую імідж моєї компанії в маркетингу», «Маркетингові стратегії та реклама вашого товару», «Управління фінансами у видавничій справі», «Пошук авторів і побудова взаємин», «Створення бізнес-плану»,«Як працювати з різними особистостями в моїй компанії», «Ведення переговорів з авторських прав і як здійснити розрахунки», «Чому ми займаємося видавництвом (бачення, ентузіазм, мета)» та інші.

Спікерами семінарів будуть керівники видавництв, торгових будинків із США та Європейських країн: Рік Ілес (Rick Iles) – компанія «LINKS», Катерина Уайтхед (Catherine Whitehead) – Riggins, Джим Елвел (Jim Elwell) – видавництво «Tyndale», Петро Ваклавік ( Piotr Waclawik) – видавництво «Vocatio», Боб Кларк (Bob Clark) – компанія «Excel Communications», Кім Петтіт (Kim Pettit) – Міжнародна Християнська Торгова Асоціація (CTAI) та інші.

Про підготовку до Форуму християнських книговидавців і книгорозповсюджувачів «MarketsquareEurope-2011» РІСУ розповіла виконавчий директор АХВУ Олена Цертій:

«Ми хочемо завдяки цьому форуму і тематичним семінарам бути максимально корисними для наших колег в Україні, і тому українська Асоціація християнських видавців взяла на себе відповідальність за організацію «MarketsquareEurope–2011». Видавцям дуже важливо спілкуватися з тими, хто має великий досвід і хороші результати у виданні та поширенні християнських книг у всьому світі. І ми дуже радіємо, що такі фахівці відкриті до взаємодії з нами».

Детальну інформацію про Європейський Форумі християнських книговидавців і книгорозповсюджувачів «MarketsquareEurope-2011» можна дізнатися на сайті Асоціації християнських видавців України.