• Головна
  • Новини
  • Ю.Тимошенко з СІЗО привітала Митрополита Володимира з Днем народження...

Ю.Тимошенко з СІЗО привітала Митрополита Володимира з Днем народження

24.11.2011, 09:31
Ю.Тимошенко з СІЗО привітала Митрополита Володимира з Днем народження - фото 1
Лідер ВО «Батьківщина», екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко привітала з Днем народження Предстоятеля Української Православної Церкви, Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Тимошенко.jpgЛідер ВО «Батьківщина», екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко привітала з Днем народження Предстоятеля Української Православної Церкви, Митрополита Київського і всієї України Володимира. Про це УНІАН повідомили у прес-службі «Батьківщини».

Вона зазначила, що молиться за одужання митрополита. «Ваше Блаженство, я молюся за швидке Ваше одужання. Прошу у Бога, щоб Він дав Вам сил і наснаги для подальших звершень на благо рідній Православній церкві та українському народові. Я звертаюся до Божої Матері, щоб вона своїми святими молитвами заступалася за Вас, Блаженнійший владико», - йдеться у привітанні Ю.Тимошенко, з яким вона звернулася з Лук’янівського СІЗО.

Лідер партії «Батьківщина» також побажала Предстоятелю Української Православної Церкви «довгих років життя та успіхів у відповідальному предстоятельському, архіпастирському служінні».

«Сьогодні Ваша мудрість, проникливе слово та молитва як ніколи потрібні Україні», - підкреслила Ю.Тимошенко.