За жертвами ДТП молитимуться у Києво-Печерській лаврі

17.11.2011, 17:23
У Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври 20 листопада священники УПЦ (МП) відправлять панахиду за загиблими в ДТП.

У Трапезній церкві Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври 20 листопада священики УПЦ (МП) відправлять панахиду за загиблими в ДТП. Богослужіння пройде з благословення Митрополита Володимира (Сабодана).

Ситуація з аварійністю на автошляхах України, як відомо, є складною. Згідно з офіційною статистикою ДАІ, торік на дорогах України загинуло 4 709 громадян, 38 917 отримали травми. За 9 місяців 2011 р. в наслідок ДТП загинуло 3 055, травмовано 26 310 осіб. За даними ВООЗ, Україна посідає п’яте місце в Європі за рівнем смертності від травм, отриманих у результаті ДТП, на 100 тис. населення.

Тому Церква, як повідомляє офіційний сайт УПЦ (МП), не може стояти осторонь і «не залишає без заупокійної молитви своїх дітей, загиблих під час дорожньо-транспортних пригод, а нас живих, закликає до відповідальності і обережності за кермом».

Поминальна Служба у Києво-Печерській лаврі приурочена до Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, який проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація безпеки дорожнього руху» на підтримку ініціативи Організації Об’єднаних Націй.

День жертв ДТП щорічно відзначається по всьому світу у третю неділю листопада.