Закликав до зриву мобілізації. Прикордонники передали СБУ чергового попа УПЦ МП

Закликав до зриву мобілізації. Прикордонники передали СБУ чергового попа УПЦ МП - фото 1
Прикордонники виявили ще одного прихильника "руского міра" серед священнослужителів УПЦ МП та передали його для перевірки в Службу безпеки України.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Держприкордонслужбу.

Повідомляється, що днями вкотре на в'їзді в Київ прикордонники зупинили для перевірки священика УПЦ МП (уродженець столиці 1980 року народження).

У мобільному телефоні клірика виявили проросійський контент. А саме – в одній з російських соцмереж були пости проросійського характеру.

Також у Facebook чоловік підписаний на низку російських сторінок, зокрема на сторінку диктатора РФ Путіна, та екс-президента України Януковича.

Крім цього, з перевірки листувань в одному з месенджерів стало відомо, що священик неодноразово здійснював грошові перекази на рахунки у РФ і навіть на молитву кидав додатково 100 гривень за курсом рубля, розповідають прикордонники.

Під час перевірки у відкритих джерелах інформації відносно цього священика з’ясувалося, що чоловік закликав до зриву мобілізації до лав ЗСУ, у 2015 році закликав українців ухилятися від військової служби, посилаючись на заповідь "Не вбий", поширював брехливу інформацію про Революцію Гідності тощо.

Наразі цю особу прикордонники передали співробітникам СБУ.