Created with Sketch.

Запорізькі священики здали кров для хворих дітей

06.03.2013, 12:37

Священнослужителі Запорізької єпархії УПЦ (МП) разом із парафіяни стали донорами крові для маленьких пацієнтів. Про це повідомляє портал «Запоріжжя. Коментарі».

Священнослужителі Запорізької єпархії УПЦ (МП) разом із парафіяни стали донорами крові для маленьких пацієнтів. Про це повідомляє портал «Запоріжжя. Коментарі».

5 березня відбулася перша здача крові священнослужителями та парафіянами. Благодійний захід пройшов у рамках проекту «Любовь милосердствует». Донорів приймала обласна станція переливання крові.

Наступна акція пройде 12 березня. Цього разу свою кров пожертвує запорізьке козацтво і військовослужбовці.

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Вчора, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Вчора, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Вчора, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Вчора, 13:06