«Застерігаємо увесь світ від спокуси умиротворяти агресора, бо його апетит тільки зросте», - Глава УГКЦ

23 червня, 16:05
Католики
«Застерігаємо увесь світ від спокуси умиротворяти агресора, бо його апетит тільки зросте», - Глава УГКЦ - фото 1
Застерігаємо весь світ перед спокусою умиротворяти агресора, який пішов на нас війною. Бо кожен, хто намагатиметься це робити за допомогою компромісів чи поступок, – тільки підсичує апетит загарбника. На цьому наголосив Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 120-й день війни Росії проти України.

«Це той диявольський спосіб, як через зневагу інших збільшувати свої потреби. Проте той, хто не шукає Бога, ніколи не знайде миру», – додав Предстоятель УГКЦ.

«Коли Україна молиться про мир, коли захищає цей мир – захищає повноту життя, захищає можливість жити в Бозі і з Богом», – переконує Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав відзначив, що незважаючи на все Україна стоїть, Україна бореться. «Навіть більше, ми відчуваємо, що цей ранок ми можемо переживати завдяки Божій присутності між нами і завдяки героїзму українського війська. Тому ми дякуємо за життя Господу Богу і українським воїнам», – сказав він.

«Ми багато чуємо про мир. Різні люди вчать українців, як треба миритися зі своїм ворогом. Ми боремося за мир і його захищаємо, навчаємо нашу молодь, наших дітей бути здатними до миру і примирення… Господь Бог сотворив людину з певними прагненнями. Кожен із нас має потреби, мрії, і доки вони не здійсняться, доти ми не будемо мати миру, навіть тоді, коли людина домовиться про мирне співіснування зі своїм ближнім... Окрім Бога, ніхто інший не може його нам дати», – вважає Блаженніший Святослав.