Затриманий під Гостомелем російський диверсант виявився протоєреєм УПЦ МП

Затриманий під Гостомелем російський диверсант виявився протоєреєм УПЦ МП - фото 1
Затриманий поліцією Київської області поряд зі збитим під Гостомелем гелікоптером армії окупанта російський диверсант виявився протоєреєм УПЦ МП Михаїлом Павлушенком.

Про це повідомили журналісти-розслідувачі проекту Bellingcat, інформує Zaxid.net.

Спочатку про затримання диверсанта повідомив радник глави МВС Антон Геращенко. За його словами, затриманий «намагався вдати із себе українця».

За словами Геращенка, у диверсанта виявили записи та спеціальні прилади, що «свідчать про те, навіщо його закинули до нас».

Історія зацікавила розслідувачів Bellingcat, які спробували ідентифікувати затриманого. Для цього вони скористалися можливостями російського сайту розпізнавання обличчя Findclone, що створений на основі зібраних даних російської соцмережі Вконтакте, а також сайту розпізнаванням обличчя Pimeyes. Як виявилось, обидва сайти вказували на одного і того ж священика, коли обшукували обличчя полоненого чоловіка.

Таким чином затриманим пособником окупантів виявився українським священиком, на ім'я Михаїл Павлушенко.

В Bellingcat додали, що його сторінка у Facebook містить різноманітний проросійський контент.

Нагадаємо, біля стратегічного міжнародного аеропорту ДП «Антонов» у Гостомелі, що на Київщині, українська ППО 24 лютого збила три російські гелікоптери. Один із підбитих гелікоптерів був змушений зробити посадку. Російські десантники порозбігалися, їх намагається затримати спецназ.