100 днів після передачі храму св. Миколая у Києві католикам відзначать подячним молебнем
У програмі — брифінг, молебень та подячна Свята Меса, яку очолить Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас.

Початок о 17:45. 18:00 — молебень 18:30 — Свята Меса.
Під час заходу також буде розказано про міжнародну підтримку.
Парафія св.Миколая отримала з Німеччини літургійні предмети та елементи облаштування храму — вівтарі, свічники та інші речі, необхідні для відновлення богослужбового життя.
"Цей крок став важливим сигналом солідарності європейських партнерів у процесі відродження храму. Очікується, що під час брифінгу громада озвучить перші підсумки 100 днів, а також ключові виклики, які досі гальмують повноцінне відновлення костелу", - повідомили у громаді.
Як РІСУ інформувала, 6 січня 2026 року від імені парафії настоятель костелу о. Павло Вишковський ОМІ підписав договір про безоплатне користування костелом св. Миколая у Києві терміном на 50 років. Цим документом завершено довгий шлях, яким громада йшла багато років. Зокрема, останні чотири роки пройшли у боротьбі за справедливість: через меморандуми, петицію та суди трьох інстанцій, які підтвердили правоту парафії.
Згідно з договором, парафія отримує право користування костелом, водночас будівля залишається у державній власності та на балансі Національного будинку органної та камерної музики України. Громада дозволили проводити богослужіння та розпочати реставраційні роботи за власний кошт із дотриманням вимог охорони культурної спадщини.