• Головна
  • Новини
  • 200 делегатів беруть участь у Соборі Львівської архиєпархії УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом»...

200 делегатів беруть участь у Соборі Львівської архиєпархії УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом»

05.10.2014, 10:26
200 делегатів беруть участь у Соборі Львівської архиєпархії УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» - фото 1
3 жовтня 2014 року, Молебнем до Пресвятої Богородиці у Львівській духовній семінарії Святого Духа розпочав роботу Собор Львівської архиєпархії УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

3 жовтня 2014 року, Молебнем до Пресвятої Богородиці у Львівській духовній семінарії Святого Духа розпочав роботу Собор Львівської архиєпархії УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Молитву звершив владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівській,  у співслужінні з владикою Венедиктом, єпископом–помічником Львівським, за участю гостей, делегатів та всіх учасників Собору.

«Що означає жива парафія? Коли вона жива, а коли тліє? Які ознаки живучості наших парафій», - саме над цими питаннями запропонував роздумати владика Венедикт  у слові під час Молебню.

собор.jpg

Моделлю вдалого функціонування життя парафії владика запропонував модель людського організму, в якому немає якогось важливішого органу, але кожна його частина є потрібною: «Бог у своєму задумі щодо нас дав нам особливе завдання, тому і наділив нас різними дарами для того, щоб служити».

Після завершення молитви владика Ігор уділив присутнім благословення для вдалого проведення Собору Львівської архиєпархії «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом».

Зазначимо, що в Соборі братимуть участь вибрані делегати з 17 деканатів Львівської архиєпархії УГКЦ. Рівно ж представники духовенства, культури, вчителі, лікарі, миряни, представники місцевої влади, які заслухають доповіді про те, якою ж є зразкова парафія. Загалом участь у Соборі беруть близько 200 осіб. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.