21-річна олімпійська рекордсменка: Ісус дав мені все

21-річна олімпійська рекордсменка: Ісус дав мені все - фото 1
Американська легкоатлетка Сідні Маклафлін, що встановила світовий рекорд під час олімпійських змагань, оголосила, що завдячує своїм успіхом лише Богові.

Про це повідомляє CREDO.

21-річна Маклафлін подолала 400-метрову дистанцію за 51,9 секунди, побивши попередній рекорд, який становив 52,16 секунди.

«Такі тижні — одні з найскладніших випробувань у житті спортсменів. Психічне навантаження, яке вони переживають під час підготовки, дуже важке. Але та кількість ваги, яку Господь зняв із моїх плечей — це та причина, через яку я вчора могла так вільно бігти, — написала Маклафлін у своєму Інстаграмі. — Моя віра зазнавала випробувань протягом усього тижня. Погана практика, фальстарти, затримки… Але я чула, як Бог каже: “Просто зосередься на мені”.

Це був найкращий план забігу, який я лише могла скласти. Я більше не бігаю для самоствердження — тільки для того, щоби відображати Його досконалу волю, яка висічена в камені. Я не заслуговую ні на що, але завдяки благодаті, яку я отримала через віру, Ісус дав мені все. Досягнення з’являються і зникають. Божа слава вічна. Дякую тобі, Отче».