• Головна
  • Новини
  • 30 000 молодих людей очікується в Роттердамі на п'ять днів спілкування і молитви...

30 000 молодих людей очікується в Роттердамі на п'ять днів спілкування і молитви

25.12.2010, 23:02
30 000 молодих людей очікується в Роттердамі на п'ять днів спілкування і молитви - фото 1
Чергова, після Познані, Брюсселя, Женеви, Загреба, Мілана, Лісабона, Гамбурга, Будапешта і Парижа, 33-а європейська зустріч, організована спільнотою Тезе, в цьому році відбудеться в Роттердамі (Нідерланди) з 28 грудня 2010 р. по 1 січня 2011 року.

Тезе.jpgЧергова, після Познані, Брюсселя, Женеви, Загреба, Мілана, Лісабона, Гамбурга, Будапешта і Парижа, 33-а європейська зустріч, організована спільнотою Тезе, в цьому році відбудеться в Роттердамі (Нідерланди) з 28 грудня 2010 р. по 1 січня 2011 року. Вона проводиться там на запрошення Єпископської конференції Нідерландів, Загальних ради протестантських церков Нідерландів і Нідерландської ради церков. Очікується, що на п'ять днів спілкування та молитви в Роттердам зберуться приблизно 30 тис. молодих людей з усього континенту.

Серед учасників Тезе традиційно велика кількість українських паломників. Кілька груп виїхали на молодіжну зустріч в Роттердам з Києва, Львова, Житомира та інших міст України.

Тезе-2.jpgВсі молоді учасники зустрічі будуть розміщені в спільнотах і сім'ях по всьому регіону, від Бреди до Гааги і від Гауді до Хук-ван-Холланд. Першу половину дня вони будуть проводити в одній з 150 церков, що їх приймають, а другу – в міському виставковому центрі Ахой (Ahoy) для трапези і спільної молитви. Заплановані на другу половину дня семінари дадуть молодим людям можливість подумати над джерелами віри і своєю готовністю служити Христові, як в Церкві, так і в суспільстві. Деякі теми семінарів будуть вибрані на підставі «Листа з Чилі», яке брат Алоїс, пріор спільноти Тезе, опублікує після зустрічі латиноамериканської молоді, яка проводилася спільнотою в Сантьяго (Чилі) з 8 по 12 грудня.

Як повідомляє офіційний сайт Тезе, для спільноти цей черговий крок «паломництва довіри на землі» означає подальший рух по шляху підтримки молодих людей, що шукають злагоди та миру, не тільки між християнами, але і між народами.

Роттердам, у відповідності з духом цієї європейської зустрічі, наново відкриває для себе думки одного з найзнаменитіших своїх громадян – Еразма, який народився там у 1467 р. Він був гарячим прихильником «миру в християнському світі», «церковного порозуміння», примирення між народами.

Про 33-й Європейську зустріч християнської молоді в Тезе ви зможете прочитати на РІСУ в репортажах нашого спеціального кореспондента.

Тезе-4.jpg

Тезе-3.jpg

Теги: #Тезе