56% першокурсників УКУ є серед 5% найкращих вступників країни, - дані Українського центру оцінювання якості освіти

27.10.2020, 14:55
Католики
56% першокурсників УКУ є серед 5% найкращих вступників країни, - дані Українського центру оцінювання якості освіти - фото 1
У відділі рекрутингу абітурієнтів УКУ прокоментували високі показники сертифікатів ЗНО вступників 2020. Такі результати серед вступників університету стали традицією: в 2019 році цей показник становив 55%, а в 2018 – 48%.

Джерело: УКУ

Софія Опацька, проректор з науково-педагогічної роботи, зазначає:

“За стратегію ми обрали схожу до американської модель – притягувати найкращих студентів. 1% найкращих випускників США навчаються у першій 20-ці провідних американських університетів. Наша стратегія схожа, бо ми хочемо мати сильних випускників, які впливатимуть на суспільні процеси в країні, будуть лояльними до Alma Mater та інвестуватимуть у розвиток УКУ.

Чому нам вдається привабити найкращих? По-перше, усі програми, які запускає УКУ, відрізняються від тих, що вже є на ринку. Нам не цікаво відкрити ще одну програму, яка є в інших університетах. Тому кожна програма Українського католицького університету – унікальна, особлива, приносить цінність студентові. По-друге, сильні групи. Коли ти обираєш навчальний заклад, важливо приглянутися до того, хто тебе навчає і з ким ти будеш вчитися. Дуже часто, група має не менше значення, ніж вкладач, адже якщо група сильна, то і викладач може працювати на відповідному рівні.“

Приналежність до 5% кращих по Україні серед першокурсників УКУ – це усереднений показник всіх першокурсників бакалаврських програм за трьома сертифікатами ЗНО.

Цей показник вираховується на основі кількості абітурієнтів по країні, що склали ЗНО на відповідний бал та увійшли до 5% кращих по балу ЗНО серед всіх абітурієнтів країни.

Такі розрахунки здійснюються згідно з відкритими даними Українського центру оцінювання якості освіти.

Теги: #УКУ