64% українців беруть участь у щорічному вшануванні жертв Голодомору – соцопитування
35,7% відповіли, що участі не беруть, 0,7% – «важко відповісти», повідомили в Інституті національної пам'яті.
Цей показник свідчить про збереження практики вшанування пам’яті серед більшості населення.
Опитування проведено компанією «Оперативна соціологія» в період з 10 по 18 липня методом CATI (computer-assisted telephone interview).
Вибірка: 2 003 респондент.
Статистична похибка дослідження становить до 2,2%.
Нагадуємо, 22 листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів. О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання.
Український інститут національної пам’яті закликає всіх запалити Свічку пам’яті у своєму вікні – де б ви не були. Це знак шани мільйонам невинно убієнних під час Голодомору.