7 квітня в УГКЦ молилися за дар життя

08.04.2013, 09:28
7 квітня в УГКЦ молилися за дар життя - фото 1
7 квітня, на свято Благовіщення, в УГКЦ відзначили День подяки за дар життя. Цього дня у всіх катедральних та парафіяльних храмах відслужили подячні Святі Літургії за дар життя кожної людини та проханням збереження життя ненароджених дітей.

abort_w.jpg7 квітня, на свято Благовіщення, в УГКЦ відзначили День подяки за дар життя. Цього дня у всіх катедральних та парафіяльних храмах відслужили подячні Святі Літургії за дар життя кожної людини та проханням збереження життя ненароджених дітей.

Коментуючи подію, о. д-р Андрій Логін, голова Комісії УГКЦ  душпастирства охорони здоров’я, зазначив, що сучасний світ схиляє людину до світогляду, базованого на індивідуалізмі: «Власні бажання, мрії, амбіції стають найвищою метою і, водночас, мірилом моральності. Тому в серцях людей все менше здатності створити простір для любові  до нового життя. Молитва заступництва за зачатих, але ще не народжених дітей - духовний лік для нашого егоїзму і байдужості. Бажаю, щоб на свято Благовіщення нікому з нас не забракло хоробрості стати учнем Володаря життя – Бога-Отця».

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я закликала вірян у цей день долучитися до молитовного руху Духовного усиновлення ненародженої дитини, який зародився після об’явлень у Фатімі, ставши відповіддю на заклик Матері Божої до молитви та покаяння. Умови духовного усиновлення є простими. Це молитовне зобов’язання людини в намірі однієї дитини, якій загрожує вбивство в лоні матері. Ім’я дитини відоме лише Богу. Протягом дев’яти місяців особа, яка приймає духовне усиновлення, огортає молитвою дитину та її батьків, просячи в Бога про її щасливе народження. У такий спосіб стає духовною матір’ю цієї дитини. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.