Адвентисти провели день Біблії в Чернівцях

30.11.2021, 09:40
Культура
Адвентисти провели день Біблії в Чернівцях - фото 1
У Чернівцях на Центральній площі міста пройшов літературно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню Біблії – святу, яке щороку у всьому світі відзначають 28 листопада.

Про це повідомляє Слово про слово.

Дві години під час програми читали через підсилювач звуку книги Святого Письма, а в цей час молодь пригощала гарячим чаєм і кожен присутній мав змогу отримати примірник Нового Завіту від Українського Біблійного Товариства, яке цільово для цієї акції виділило 160 екземплярів. Організатором заходу виступили віряни з чернівецьких адвентистських громад.

Розпочалася програма з читання перших трьох розділів книги Буття, де містяться відповіді на головні питання буття: «Хто ми? Звідки ми? Куди ми йдемо?». Потім звернули увагу слухачів на етичні настанови з Нагірної проповіді Ісуса Христа в 5-7 розділах Євангелії від Матвія. Згадали в пам’яті присутніх відомі притчі Ісуса Христа з 15 розділу Євангелії від Луки. Читали слова підбадьорення з Євангелії від Івана 14-16 розділів, Псалми та опис подій, які вказують на близькість Другого приходу Ісуса Христа з 24 розділу Євангелія від Матвія.

Цікавинкою заходу стала величезна Біблія, книги якої написані різними мовами світу; українською – друге послання апостола Петра. Кожен охочий мав можливість в кінці зробити пам’ятне фото з цією унікальною Біблією.

Адвентисти традиційно популяризують здоровий спосіб життя, тому не оминули теми шкідливості алкоголізму, детально описаної у 23 розділу Приповістей. Продовжили читати етичні повчання з Приповістей, Екклезіаста та послання до Якова. Завершився захід молитвою за Чернівці.