• Головна
  • Новини
  • Амману виявилося замало: Патріарх Кирил хоче провести ще одну нараду до кінця року...

Амману виявилося замало: Патріарх Кирил хоче провести ще одну нараду до кінця року

27.02.2020, 11:19
Амману виявилося замало: Патріарх Кирил хоче провести ще одну нараду до кінця року - фото 1
Патріарх РПЦ Кирил на нараді в Аммані виступив з пропозицією провести ще одну зустріч представників Православних Церков світу.

Патріарх РПЦ Кирил на нараді в Аммані виступив з пропозицією провести ще одну зустріч представників Православних Церков світу.

Про це повідомляє сайт ВЗЦЗ РПЦ.

«Делегації прийшли до єдиної думки про необхідність провести нову зустріч для зміцнення братніх відносин за допомогою молитов і діалогу», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що така зустріч могла б пройти до кінця 2020 року.

Очільник РПЦ звернувся до Єрусалимського Патріарха Феофіла з проханням наступну нараду ініціювати на Святій Землі.

«Ті, хто підписав документ, висловили надію, що Патріарх Варфоломій приєднається до діалогу зі своїми побратимами Предстоятелями», - пише сайт ВЗЦЗ РПЦ.

Нагадаємо, вчора у столиці Йорданії Аммані завершила роботу Всеправославна нарада, у якій взяли участь лише чотири (з 15-ти - ред) Предстоятелі: ініціатор зустрічі Патріарх Єрусалимський Феофіл, Патріарх Московський Кирило, Патріарх Сербський Іриней і митрополит Чеських земель і Словаччини Ростислав. Румунська і Польська Церкви надіслали на нараду своїх представників. Більшість Православних Церков цю зустріч проігнорували.

Учасники Всеправославної наради в Аммані у своєму підсумковому прес-релізі зазначили, що надання автокефалії повинно вирішуватися у дусі всеправославного діалогу та консенсусу.