Андрій Юраш подарував Папі Франциску іграшку з житлового будинку, зруйнованого у Дніпрі "русскім міром"

26 вересня, 08:45
Католики
Андрій Юраш подарував Папі Франциску іграшку з житлового будинку, зруйнованого у Дніпрі "русскім міром" - фото 1
Папа Франциск 22 вересня 2023 р. прийняв на аудієнції Андрія Юраша, надзвичайного і повноважного посла України при Святому Престолі.

За повідомленням Радіо Ватикану, розмова тривала приблизно годину й була зосереджена на питаннях, пов’язаних з війною, з пошуками миру та місією кардинала Дзуппі.

Посол України подякував Папі за цю ініціативу. Йшлося також про обстріл складу з гуманітарною допомогою у Львові. Посол також згадав про 90-і роковини Голодомору.

Як символ трагедії, яку переживає Україна, посол подарував Святішому Отцю плюшевого ведмедика, знайденого в будинку, який 14 січня 2023 р. був знищений російською ракетою в Дніпрі, де загинуло 46 людей, серед яких – троє дітей. Порвана та обгоріла в деяких місцях іграшка, була знайдена під завалами. Папа Франциск запевнив, що з його боку не бракує і ніколи не бракуватиме молитви за Україну та її народу.

Андрій Юраш подарував Папі Франциску іграшку з житлового будинку, зруйнованого у Дніпрі 'русскім міром' - фото 121765

Андрій Юраш так прокоментував візит до Папи: "П’ятнична зустріч з Папою Франциском — це не лише можливість представити та обговорити з Його Святістю деякі практичні питання, але й нагода зробити неймовірну емоційну та ірраціональну інвестицію: я був радий передати Понтифіку ведмедика – дитячу іграшку, яка свідчить про жахливу трагедію України загалом і міста Дніпра. Можливо, вчорашні зворушливі слова Папи Римського на підтримку України дорогою з Марселя є емоційною відповіддю на історію, яку розповів цей ведмедик".