Анонс: 30-ий методологічний семінар “Безпека, насильство та вразливість у біблійній перспективі”
4 листопада відбувся самінар на тему “Історичні та сучасні підходи до війни і миру у християнстві” (4 листопада 2022). Цього року ще відбудеться анонсований семінар “Безпека, насильство та вразливість у біблійній перспективі” (16 грудня 2022), а два наступні вже у 2023 році — “Мова Біблії, війна та мир” (27 січня 2023), “Біблійне богослов’я примирення та відновне правосуддя. Потенціал християнської спільноти у розбудові миру в розділеному світі” (17 березня 2023).
СІТ повертається до змішаного формату семінарів, тому буде можливість взяти участь як онлайн, так і офлайн в офісі СІТ.
Доповідачі:
- Хелен Пейнтер, служителька баптиської церкви, Ph.D., викладачка біблієзнавства і координаторка богословської освіти, а також директорка Центру вивчення Біблії та насильства у Брістольському баптистському коледжі. Тема доповіді: Бажання, сором і мімезис: сучасні та біблійні моделі насильства у розмові.
- Джон Хетершоу, професор міжнародних відносин Ексетерського університету, фахівець із збройних конфліктів і політичної економії пострадянських держав Центральної Азії та співавтор книги «Диктатори без кордонів» (Dictators Without Borders, Yale University Press, 2017). Джон познайомить слухачів з основними тезами своєї майбутньої книги «Безпека після християнського світу» (Security After Christendom) та представить розділ, присвячений традиції християнського реалізму в міжнародних відносинах і богословʼї.
- Павло Шевчук, кандидат філософських наук з богословʼя, науковий співробітник Східноєвропейського інституту теології, керівник програми “Прикладне богослов’я” Української євангельської теологічної семінарії. Тема доповіді: Онтологія насилля та спроби її подолання: богословська перспектива.
Розклад семінару (за київським часом)
10.00 – 11.30 – лекція Хелен Пейнтер
11.30 – 12.00 – перерва на каву
12.00 – 13.30 – лекція Джона Хетершоу
13.30 – 14.30 – обідня перерва
14.30 – 16.00 – лекція Павла Шевчука
Передбачено синхронний переклад українською усіх англомовних лекцій.
Для участі в семінарі необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/k2oiYRdoLoxqkVwY8 а також сплатити вартість семінару. Деталі на сайті СІТ.