Анонс: громадські організації запрошують взяти участь у Школі тренерів СторіМейкер

19.07.2021, 21:00
Анонс
Анонс: громадські організації запрошують взяти участь у Школі тренерів СторіМейкер - фото 1
«СторіМейкер: школа громадянської журналістики» за підтримки DT Institute запрошує громадські організації приєднатися до Школи тренерів СторіМейкер. Зокрема, запрошуються представники релігійних громадських, благодійних організацій.

Проєкт ініційовано з метою ширшої популяризації громадянської журналістики, більшої залученості суспільства до проблем громадськості та створення міцної мережі професійних контактів в громадсько-медійному середовищі України.

Студенти також навчаться ефективно доносити свою думку до суспільства, медіа та представників органів державної влади.

Навчання в Школі є безкоштовним і відбуватиметься у форматі онлайн з 1-го вересня по 30-те листопада 2021 року.

Викладачі Школи – відомі українські медійники, блогери, правозахисники та експерти з цифрової безпеки – разом зі студентами візьмуть участь у розробці спеціалізованої навчальної програми («Випускного проєкту»). Цю програму випускники школи в подальшому матимуть право використовувати під час своїх персональних курсів.

Після закінчення Школи студенти отримають сертифікати міжнародного зразка з правом викладання громадянської журналістики.

Заявку на участь можна подати тут. Заявки приймаються до 20 серпня 2021 року.

Організатори зауважують, що обов’язковою умовою для подання заявки на участь у школі є успішне проходження онлайн-курсу громадської журналістики СторіМейкер та отримання сертифікату.

Онлайн-курс можна пройти за посиланням у будь-який зручний для Вас час. Навчання безкоштовне.

Запитання щодо участі надсилайте на електронну адресу [email protected]