• Головна
  • Анонс: ХХІ Міжнародна молодіжна піша проща до Унівської Свято-Успенської лаври...

Анонс: ХХІ Міжнародна молодіжна піша проща до Унівської Свято-Успенської лаври

01.05.2014, 12:25
Анонс: ХХІ Міжнародна молодіжна піша проща до Унівської Свято-Успенської лаври - фото 1
16-18 травня, з нагоди свята чудотворної ікони Унівської Богородиці, відбудеться ХХІ Міжнародна молодіжна піша проща до Унівської Свято-Успенської лаври.

16-18 травня, з нагоди свята чудотворної ікони Унівської Богородиці, відбудеться ХХІ Міжнародна молодіжна піша проща до Унівської Свято-Успенської лаври. Організатори прощі запрошують молодь та всіх охочих вирушити в мандрівку в пошуках Божої любові, оскільки тема прощі «Перебувайте у моїй любові» (Йо. 15.9).

Унівська Лавра

«В умовах житейської бурі, що лютує в Україні, проща покликана допомогти всім нам зберегти людську гідність, примножити віру в Бога, надію на визволення від зла та любов до ближнього. Зможемо спільно просити в Бога та Пресвятої Богородиці єдності сердець, миру та міцної віри», — пропонують ініціатори прощі.

Цьогоріч проща розпочнеться Божественною Літургією о 7.00 в храмі Архистратига Михаїла, що на вул. Винниченка у Львові. Одразу після Служби всі учасники записуються до груп і формують колону. Початок руху прощі о 8:30. Дорога пролягатиме через м. Львів – с. Підбірці – с. Миклашів – с. Нижня Білка – с. Заставне – м. Глиняни – с. Якторів – с. Унів. В святу обитель прочани прибудуть 17 травня ввечері. Тоді ж відбудуться нічні чування, які триватимуть до ранку: молитви, сповідь, благословення чудотворною іконою, похід зі свічками на Чернечу гору. В неділю, 18 травня, проща закінчиться Архиєрейською Літургією та повним відпустом. Колону супроводжуватиме медичний персонал, МВС та велогрупа.

Для тих прочан, які не зможуть бути в п’ятницю, та все ж мають велике бажання доєднатись до прощі, будуть автобуси, які виїжджатимуть зі Львова в суботу та неділю. Контактний телефон: (097) 4732782 – Тарас.

На прощу необхідно взяти НАМЕТ, спальник, каремат (килимок), дощовик, змінне взуття, теплий одяг. У рюкзак бажано покласти також Святе Письмо, вервицю, ліхтарик, панамку, необхідні медикаменти, ложку, миску і горнятко. Важкі речі буде везти автомобіль.

Благодійний внесок: 30 грн. Є можливість повернутися з Унева до Львова автобусом, квиток якого 25 грн.

Контактні телефони: (067) 9440250 – Віра (реєстрація); (097) 18 66 084 – Богдан.

Організатори прощі: братія Святоуспенської Унівської Лаври, ЛО ТУСК «Обнова», Мальтійська служба допомоги за підтримки ГО «УМХ», Комісії у справах молоді УГКЦ, Молодіжної комісія і Комісія мирян Львівської архиєпархії УГКЦ, Львівської духовної семінарії Святого Духа; молодіжних спільноти: «Добрий Пастир», «Діти світла», «Юрська молодь» та інших.