• Головна
  • Новини
  • АНОНС: Круглий стіл на тему "Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей"...

АНОНС: Круглий стіл на тему "Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей"

19.12.2010, 10:17
У понеділок, 20 грудня, Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та Інститут релігійної свободи проводитимуть у Києві круглий стіл на тему: «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей».

У понеділок, 20 грудня, Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та Інститут релігійної свободи проводитимуть у Києві круглий стіл на тему: «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей».

Захід відбудеться у залі презентацій «Українського дому» (5-й поверх). Початок реєстрації – о 8:30, початок заходу – о 9:15.

У роботі круглого столу візьмуть участь представники різних конфесій України, посадовці Адміністрації Президента України, Кабінету міністрів України, Верховної Ради України, представники громадських організацій, молоді політики та науковці.

Із вступними доповідями на заході виступлять (у хронологічному порядку): керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ніко Ланге, заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман, представник Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, відповідальний за зовнішні зв‘язки Римсько-католицької церкви України Маркіян Трофим‘як, Верховний архієпископ Української Греко-Католицької Церкви Любомир (Гузар), Архиєпископ Білоцерківський і Богуславський, керуючий справами Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Митрофан, єпископ Васильківський, секретар Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату Євстратій (Зоря).