• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: Львівська освітня фундація запрошує на навчання по програмі “Соціальні інновації громад”...

Анонс: Львівська освітня фундація запрошує на навчання по програмі “Соціальні інновації громад”

30.08.2021, 13:58
Анонс
Анонс: Львівська освітня фундація запрошує на навчання по програмі “Соціальні інновації громад” - фото 1
Львівська освітня фундація відкрила конкурс соціальних проєктів для християнських команд “Соціальні інновації громад”. Програма дає можливість втілити ідею соціального проєкту, який спрямований на молодь, дітей та підтримку сімей в кризі.

На етапі відбору команд потрібно подати інформацію про ідею соціального проєкту та очікуваний вплив від його реалізації. Під час трьох навчальних модулів команда отримає курс навчання від експертів, підтримку в плануванні реалізації проєкту та можливість познайомитися з іншими командами, які вже успішно втілюють соціальні проєкти у своїх громадах.

Програма “Соціальні інновації громад” дає можливість пройти навчання: Аналіз потреб громади, Проєктний менеджмент для релігійних громад, Комунікація про соціальні проєкти та Пошук ресурсів для соціальних проєктів.

Після навчання, 10 з 20 команд отримають фінансування для реалізації власної ідеї. Всі команди отримують менторську підтримку для успішної реалізації соціальних проєктів.

Для участі у програмі “Соціальні інновації громад” потрібно подати аплікаційну форму до 8 вересня 2021 року. Навчання відбуватиметься у Львові - три навчальні модулі по три дні, і частково - онлайн.

Посилання на аплікаційну форму для участі в програмі - bit.ly/SCI21-1.

Для детальнішої інформації — звертатися до координаторки програми “Соціальні інновації громад”: Аліна Михалюк, [email protected].