• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: Львів'ян і гостей міста запрошують на Вечір поезії та музики у світлі біблійної теми "Пісні Пісень"...

Анонс: Львів'ян і гостей міста запрошують на Вечір поезії та музики у світлі біблійної теми "Пісні Пісень"

05 жовтня, 13:40
Анонс
Анонс: Львів'ян і гостей міста запрошують на Вечір поезії та музики у світлі біблійної теми "Пісні Пісень" - фото 1
6 жовтня (початок о о 17:00), в день відкриття Днів «Золотого Лева», відбудеться презентація аудіозбірки поезії «Пісня Пісень» за участі авторки Богданки Матіяш у виконанні оригінальної музики композитора Артема Бемби в Львівському академічному духовному театрі “Воскресіння”.

Аудіозбірка «Пісня Пісень» апелює назвою до відомої книги Старого Завіту, тим самим натякаючи, що перед читачами — одна із можливих сучасних її версій. У цих віршах усі предмети мають сенс, адже їх наповнено любов’ю.

Аудіобірка складається з чотирьох частин: Пісні любові, Пісні саду, Пісні для Богородиці та Пісні пустелі.

Матіяш присвятила збірку своєму чоловікові Костеві Москальцю.

Запрошуємо на вечір читання поезії голосом авторки Богданки Матіяш у звуках природи та виконанні створеної до аудіозбірки «Пісня Пісень» фортепіанної та електронної музики Артема Бемби, реалізованої видавництвом Audiostories.

Нагадуємо, 6-11 жовтня у Львові пройдуть Дні «Золотого лева», під час відбудуться вистави та інші заходи. Усі кошти від продажу квитків будуть перераховані на підтримку ЗСУ, а саме на придбання бензинового генератора та термобілизни для воїнів 68 окремої Єгерської бригади ім. Олекси Довбуша.