• Головна
  • Новини
  • Анонс: «Обнова-фест 2012»: свято духу і традицій знову у Чернівцях на свято П’ятидесятниці...

Анонс: «Обнова-фест 2012»: свято духу і традицій знову у Чернівцях на свято П’ятидесятниці

22.05.2012, 09:55
Анонс: «Обнова-фест 2012»: свято духу і традицій знову у Чернівцях на свято П’ятидесятниці - фото 1
Етнодуховний фестиваль «Обнова-фест», яке проводить чернівецький осередок Товариства українських студентів-католиків «Обнова», святкує п’ятиріччя. Традиційно на свято П’ятидесятниці до Чернівців з’їдеться християнська, патріотична молодь.

Анонс: «Обнова-фест 2012»: свято духу і традицій знову у Чернівцях на свято П’ятидесятниці_1Етнодуховний фестиваль «Обнова-фест», яке проводить чернівецький осередок Товариства українських студентів-католиків «Обнова», святкує п’ятиріччя. Традиційно на свято П’ятидесятниці до Чернівців з’їдеться християнська, патріотична молодь.

Стартує дійство в неділю, 3 червня 2012 р., опівдні в музеї екуменічною (багатоконфесійною) молитвою за українську молодь.

Організатори запросили до участі багатьох народних майстрів, умільців, які будуть проводити майстер-класи з традиційних та сучасних ремесел. Учасники фестивалю також зможуть: навчитися українських танців, послухати виступи молодих письменників (у «Поетичному млині»), переглянути етно-фільми («Полонинське три де»), покататися верхи, зайнятися екстремальними видами спорту, пограти у футбол з відомими музикантами (акція «Євро-2012 на Обнова-фесті в Чернівцях»), насолодитися творчістю кращих буковинських фольклорних колективів, заспівати в народному карооке і ще багато-багато іншого. До речі, на фестивалі можна буде скуштувати народних страв, дізнатися більше про скаутське життя пластунів, познайомитися з приборкувачами полум’я – формацією «Тіні вогню» та поспостерігати, як пожежники гасять багатометрову ватру.

А ввечері гостей «Обнова-фесту» розважатимуть драйвові музичні колективи. Чернівці представлятимуть «Серцевий напад», із Києва приїдуть «Фолькнери» та «Веремій», гості з Одеси – «Друже музико» та з Харкова – «Бандурбенд» спробують довести, що український етно-рок грають не тільки на Заході. На закуску – справжні чернівецькі батяри «Гуцул Каліпсо» та «Стелсі», а довершить фестивальний марафон легендарна станіславівська «Перкалаба».

Вхід – 20 грн. Для пенсіонерів і дошкільнят – безкоштовно

Детальніша інформація: www.obnova-fest.cv.ua, для листів: obnovafest@ gmail.com

офіційні соціальні групи фестивалю: http://www.facebook.com/groups/210281435673091/, http://vk.com/club8914647