Анонс: Онлайн-семінар до 30-ліття Закону про свободу совісті і релігійні організації

19 квітня, 17:23
Анонс
Анонс: Онлайн-семінар до 30-ліття Закону про свободу совісті і релігійні організації - фото 1
Майстерня академічного релігієзнавства запрошує на методологічний онлайн-семінар "30 років закону України «Про свободу совісті і рел.організації» історія, дискусії та перспективи"

Захід відбудеться 23 квітня, початок о 19:00.

"Нашому профільному Законові – 30 років! Він на кілька місяців старший від України, і все ж це саме Закон України, — зауважують організатори. — Він, з одного боку, створює рамки для розбудови релігійної ситуації в нашій державі, а з іншого боку – відповідає динаміці та трендам релігійного життя в Україні. Його прийняли в момент потужного повернення релігії до публічного життя, від самого початку цей Закон регулював діяльність тисяч організацій, і за 30 років їх кількість збільшилася майже на 30 тисяч. Чи зможе він і надалі успішно регулювати діяльність релігійних організацій у складних сучасних умовах? Чи всі внесені зміни до Закону були потрібні, і чи всі потрібні зміни були внесені? Чи потребує українське законодавство про релігію нових змін, пов’язаних із новими викликами перед релігійною спільнотою та державою? Спробуємо розібратися в цих питаннях разом із відомими дослідниками та практиками!"

Доповідачі:

  • Лариса Владиченко – заступник завідуючого відділу з питань релігій, забезпечення права громадян на свободу світогляду і віросповідання Секретаріату Кабінету Міністрів України, доктор філософських наук.
  • Геннадій Друзенко – Голова правління Центру конституційного моделювання
  • Максим Васін – виконавчий директор Інституту релігійної свободи, кандидат юридичних наук

Для участі у семінарі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням:
https://forms.gle/mjU7Ezu1depJe14F7

Фейсбук-подія