• Головна
  • Проекти
  • Анонс: Презентація з нагоди 10-річчя діяльності Релігійно-інформаційної служби України...

Анонс: Презентація з нагоди 10-річчя діяльності Релігійно-інформаційної служби України

27.01.2011, 16:44
Анонс: Презентація з нагоди 10-річчя діяльності Релігійно-інформаційної служби України - фото 1

У вівторок, 1 лютого 2011 року, о 10.30 в конференц-залі Українського католицького університету (вул. І.Свенціцького, 17; четвертий поверх) відбудеться презентація «10 років на пульсі релігійного життя України» з нагоди 10-річчя діяльності Релігійно-інформаційної служби України (РІСУ)

RISU-10.jpgУ вівторок, 1 лютого 2011 року, о 10.30 в конференц-залі Українського католицького університету (вул. І.Свенціцького, 17; четвертий поверх) відбудеться презентація «10 років на пульсі релігійного життя України» з нагоди 10-річчя діяльності Релігійно-інформаційної служби України (РІСУ).

У рамках заходу про місію та покликання РІСУ розповість проректор УКУ Мирослав Маринович. З доповіддю про діяльність та здобутки «Десять років як десять днів» виступить директор РІСУ Тарас Антошевський, а про стратегію розвитку і плани на майбутнє говоритиме заступник директора компанії E-design Олена Фірстова-Занічковська.

Під час презентації буде представлено фільм про діяльність РІСУ впродовж минулих 10 років. Наприкінці учасники заходу матимуть можливість поставити запитання доповідачам і взяти участь у дискусії.

Презентація розпочинає серію заходів, які РІСУ проводитиме цього року у зв’язку з 10-річчям діяльності.