• Головна
  • Новини
  • Анонси
  • Анонс: Про досвід примирення в Лівані – наступний вебінар циклу «Екуменізм і миробудування: міжнародні уроки для України»...

Анонс: Про досвід примирення в Лівані – наступний вебінар циклу «Екуменізм і миробудування: міжнародні уроки для України»

15.11.2021, 13:20
Анонс
Анонс: Про досвід примирення в Лівані – наступний вебінар циклу «Екуменізм і миробудування: міжнародні уроки для України» - фото 1
Інститут екуменічних студій УКУ спільно з Фондом Конрада Аденауера в Україні запрошує взяти участь у продовженні циклу вебінарів на тему «Екуменізм і миробудування: міжнародні уроки для України». Семінар про досвід Лівану відбудеться 17 листопада о 17:00 год у ZOOM.

Доповідачем буде д-р Антуан Флейфель, керівник Інституту християн Сходу. Респондентка – сестра-редемптористка д-р Альфонса Карапата, Згромадження Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя.

«Ліван – одна з найбільш плюралістичних країн Близького Сходу, в релігійному та етнічному плані. Це теж країна, де релігія відіграє важливу роль в суспільному житті і де християни різних церков — зокрема православні та східні католики — активно співпрацюють. Одночасно це країна, яка вже довший час переживає конфлікти, деякі з яких провокують сусідні держави. Я впевнений, що цей вебінар дозволить нам знайти багато цікавих паралелей з українською ситуацією і аспектів, над якими варто задуматися», - зазначає модератор вебінару д-р Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій УКУ.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, зареєструйтесь: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSduZi51TjuW1D.../viewform

Участь безкоштовна.

Подія відбуватиметься із синхронним перекладом англійською та українською мовами.

Відповідальна особа: Ірина Кітура, [email protected].