Анонс: розпочався прийом заявок для участі у IV конкурсі православної журналістики

02 квітня, 18:55
Культура
Анонс: розпочався прийом заявок для участі у IV конкурсі православної журналістики - фото 1
Із 1 квітня до 1 травня 2024 року триватиме прийом матеріалів на творче змагання “трудівників «швидкого пера» на духовній ниві”, який проводить Інформаційно-видавничий центр Волинської єпархії ПЦУ.

З благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла такий конкурс проводять щороку, починаючи з 2021-го, для пожвавлення висвітлення релігійної тематики, покращення рівня публікацій на різні теми, пов’язані з Православ’ям.

Відзначення переможців проведуть у кафедральному соборі Святої Трійці до Дня журналіста, 6 червня.

Відповідно до Положення про конкурс православної журналістики, він проводиться в усіх жанрах журналістики серед професіоналів та аматорів. Твори можуть бути як одноосібні, так і колективні.

На конкурс приймаються доробки на різні теми, пов’язані з православ’ям, які: 1) опубліковані з 1 травня попереднього року до 30 квітня поточного; 2) ніколи не були опубліковані.

Автор може подати на конкурс в одному жанрі лише один твір. Можна брати участь у будь-якій кількості жанрів.

Твори можуть бути опублікованими під автонімом, псевдонімом, анонімно, але, подаючи їх на конкурс, слід розкрити справжнє ім’я автора для журі.

Матеріали, подані на конкурс, можуть бути опубліковані в єпархіальних ЗМІ.

Адреса для надсилання доробків чи посилань на них: [email protected], тема листа: Конкурс. У листі зазначити кількість творів, що подаються, їхні жанри. Після відправки листа слід зателефонувати за номером +380506615668, аби переконатися, що подання прийнято.

Детальніша інформація - на сайті Волинської єпархії ПЦУ.