Анонс: скоро розпочнеться реєстрація на літню школу теології про рани нашого світу

26 травня, 09:32
Анонс
Анонс: скоро розпочнеться реєстрація на літню школу теології про рани нашого світу - фото 1
Східноєвропейський інститут теології за підтримки Dnipro Hope Mission, ScholarLeaders та Langham Publisihing організовує Літню школу теології 2023 з метою розвитку платформи української богословської спільноти, а також її залучення до світового діалогу.

Тема Школи 2023: “Рани нашого світу: формування і практика богослов’я в ситуації травми”.

Вона відбудеться з 31 липня до 5 серпня на платформі Zoom.

“Жахливі наслідки російської агресії проти суверенної України перевернули світ з ніг на голову, виявши ту загрозливу ситуацію, в якій продовжує жити людина двадцять першого століття. Окрім відчуття постійної загрози, війна принесла травми, які осмислюватимуться і долатимуться не одне покоління: втрата близьких, втрата здоров’я, втрата засобів для існування, втрата сенсів, — йдеться в анонсі. — Травматичний досвід сучасного життя не обмежується наслідками війни. Однак війна може стати епіцентром усіх можливих травм: від жертв емоційного та сексуального насильства до тих, хто страждає від хвороб, горя, різних форм самотності та безнадії. Чому ж виникає травма? Чи може нове життя виникнути зі смерті? Ці питання є центральними для християнства. Чи може богослов’я запропонувати щось для життя після травми і допомогти постраждалим уникнути подальших травм? Як досвід травми заважає нам служити іншим? Як досвід травми створює можливості для служіння іншим? Це питання, на які шукатимуть відповіді учасники Школи 2023”.

Для цього Східноєвропейський інститут теології зібрав кращих експертів з сучасних теорій травми і богословʼя. У Школі візьмуть участь богослови, філософи та психологи різних християнських традицій.

Реєстрація розпочнеться в червні. Очікуйте оголошення на сайті інституту, де вже міститься інформація про спікерів школи.