• Головна
  • Теми
  • АНОНС: Сьогодні міжконфесійна молитва за єдність християн відбудеться у Львові...

АНОНС: Сьогодні міжконфесійна молитва за єдність християн відбудеться у Львові

24.01.2012, 14:22
АНОНС: Сьогодні міжконфесійна молитва за єдність християн відбудеться у Львові - фото 1
24 січня о 16:00 у Льові відбудеться міжконфесійна молитва за єдність. Захід пройде у рамках Тижня молитов за християнську єдність, який щорічно відбувається з 18 по 25 січня у каплиці Українського католицького університету. Захід організовує Інститут екуменічних студій УКУ

Tayna_Vecherya.jpg24 січня о 16:00 у Льові відбудеться міжконфесійна молитва за єдність. Захід пройде у рамках Тижня молитов за християнську єдність, який щорічно відбувається з 18 по 25 січня у каплиці Українського католицького університету. Захід організовує Інститут екуменічних студій УКУ.

В програмі заплановані: спільна молитва, пантоміма, частування, спілкування і добрий настрій. До участі запрошені християни усіх конфесій, усі кому не байдуже питання єдності Церков.

Щорічна молитва за єдність між християнами, – зазначає о. Роман Фігас, науковий працівник Інституту екуменічних студій Українського католицького університету, - це добра нагода для нас у новому році знову застановитися над болючим станом поділу між християнами не для того, щоб когось засудити чи звинуватити, але щоб молитися, зустрічатися і спільно шукати ті шляхи, які, з Божою поміччю, допоможуть нам подолати багатовікові стіни поділу.

Цьогорічне гасло Тижня молитов за християнську єдність - Всі ми перемінимось Перемогою Господа нашого Ісуса Христа (пор. 1 Кор 15:51-58). Християни з усього світу зосередяться на темі, яка пов'язана з перетворюючою силою віри в Христа, зокрема по відношенню до нашої молитви за видиму єдність Церкви, Тіла Христового. У Божому плані спасіння є місце для кожної людини. Христос через свою перемогу (Його добровільна смерть і славне воскресіння) відкриває нам доступ до Божого царства. Кожен із нас може взяти участь у Його перемозі через свою віру в Нього, щоб у своєму житті перемагати зло добром.