Анонс: У Києві пройде науковий симпозіум про Берестейське поєднання 1596 року

27 жовтня, 11:55
Анонс
Анонс: У Києві пройде науковий симпозіум про Берестейське поєднання 1596 року - фото 1
Інститут історії Церкви та Київський центр УКУ запрошують на науковий симпозіум «Берестейське поєднання 1596 року в контексті унійних процесів минулого та пошуку сучасних моделей церковної єдности» 28 жовтня 2021 року в Києві

Джерело: УКУ

Науковий форум організовано з метою відзначення 425-ї річниці Берестейської унії, проголошеної в жовтні 1596 року, яка відновила сопричастя Київської митрополії з Римським Апостольським престолом і з усією Католицькою Церквою.

На першому засіданні планується обговорити еклезіологічні аспекти цієї унії, їхній вплив на процеси конфесійних поділів та на інші спроби церковного поєднання в українських землях. На другій сесії буде продискутовано подальший розвиток унійних ідей в лоні УГКЦ та її досвід і вклад у пошук сучасних моделей єдности Церкви Христової в рамках міжнародного екуменічного діялогу.

У симпозіумі, який відбудеться з благословення Синоду Єпископів УГКЦ та її Предстоятеля, візьмуть участь відомі й молоді дослідники унійної проблематики з різних міст України, а також із Німеччини, Польщі, США та Швейцарії.

Час: 28 жовтня 2021 року, початок – о 13:30 год.

Місце: Київ, вул. Мазепи 10-А (кількість місць обмежена у зв’язку з карантинними обмеженнями, тому запрошуємо долучатися до заходу онлайн на «Живому ТБ»).

Частина 1 «Еклезіологічні аспекти Берестейської унії» о 13:30

Частина 2 «У пошуках сучасної моделі церковної єдности» о 16:30

Анонс: У Києві пройде науковий симпозіум про Берестейське поєднання 1596 року - фото 81238