• Головна
  • Новини
  • Анонс: У Києві відбудеться вулична акція «Здорова сім'я – міцне суспільство»...

Анонс: У Києві відбудеться вулична акція «Здорова сім'я – міцне суспільство»

01.06.2011, 15:19
Анонс: У Києві відбудеться вулична акція «Здорова сім'я – міцне суспільство» - фото 1
2 червня о 9.30 у Києві на вулиці Грушевського відбудеться вулична акція «Здорова сім'я – міцне суспільство». Захід розпочнеться біля будівлі Верховної Ради, після чого колона учасників перейде до будівлі Кабінету Міністрів України.

Сім'я.jpgУ четвер, 2 червня, о 9.30 у Києві на вулиці Грушевського відбудеться вулична акція «Здорова сім'я – міцне суспільство». Захід розпочнеться біля будівлі Верховної Ради, після чого колона учасників перейде до будівлі Кабінету Міністрів України.

Мета заходу – захист традиційних сімейних цінностей, поширення правдивої інформації про небезпеку від поширення гомосексуалізму, в підтримку міжнародної ініціативи «Тиждень подружжя», який відбувся з 15 по 22 травня, повідомляє для РІСУ прес-центр ГО «Любов проти гомосексуалізму».

Організатори акції ставлять кілька вимог: прописати в Конституції шлюб як союз одного чоловіка та жінки; посилити державну підтримку сім'ям, сприяти вітчизняному всиновленню дітей; заборонити пропаганду гомосексуалізму в Україні (гей-паради,вуличні акції, «райдужні» флеш-моби тощо); заборонити державним чиновникам брати участь у заходах, що організовуються ЛГБТ; повернути гомосексуалізм в класифікатор захворювань МОЗ України; заблокувати впровадження антисімейних технологій.

Захід проводитиметься зусиллями просімейних громадських організацій «Батьківські комітети», «Любов проти гомосексуалізму», «Рух християнських сімей», «Праведність», «Україна без сиріт», за підтримки християнських Церков.