• Головна
  • Новини
  • Анонс: у Львові відбудеться презентація монографії Ю.Чорноморця про візантійський неоплатонізм...

Анонс: у Львові відбудеться презентація монографії Ю.Чорноморця про візантійський неоплатонізм

05.05.2011, 12:44
Анонс: у Львові відбудеться презентація монографії Ю.Чорноморця про візантійський неоплатонізм - фото 1
12 травня 2011 р. о 16.30 на Філософсько-богословському факультеті Українського католицького університету відбудеться презентація нової книги Юрія Чорноморця (шеф-редактор Богословського порталу) «Візантійський неоплатонізм від Діонісія Ареопагіта до Геннадія Схоларія».

12 травня 2011 р. о 16.30 на Філософсько-богословському факультеті Українського католицького університету відбудеться презентація нової книги Юрія Чорноморця (шеф-редактор Богословського порталу) «Візантійський неоплатонізм від Діонісія Ареопагіта до Геннадія Схоларія». Захід відбудеться у рамках відкритого семінару кафедри богослов’я УКУ.

Століттями панувала традиція представляти православну теологію та релігійну філософію незмінною. Але саме сучасні православні мислителі вперше заговорили про еволюцію православного богослов’я та релігійної філософії. Сьогодні відбувається відкриття справжньої історії православної теології та релігійної філософії. З напруженими дискусіями, з еволюційними трансформаціями, зі змінами парадигм богословського і філософського мислення. Серію книг Юрія Чорноморця, присвячених історії православної теології від св. Афанасія Олександрійського до митрополита Антонія Сурозького, відкриває монографія, в якій розглянуто найважливіший етап у розвитку православної теології – візантійський.

Модератор – Віктор Жуковський, канд. філос. наук, завкафедрою богослов’я УКУ.

Під час заходу всі присутні матимуть можливість придбати книгу Юрія Чорноморця «Візантійський неоплатонізм від Діонісія Ареопагіта до Геннадія Схоларія» за спеціальною ціною. Також буде представлено великий асортимент літератури інтернет-магазину інтелектуальної книги «Архе».

Презентація відбудеться за адресою: Львів, вул. Хуторівка, 35а, Філософсько-богословський факультет УКУ. Вхід вільний.

Генеральний інформаційний партнер — Богословський портал, інформаційний партнер — Релігійно-інформаційна служба України.

Про монографію можна прочитати: