• Головна
  • Новини
  • АНОНС: В Україну їде книжковий магазин на колесах «Bus for life»...

АНОНС: В Україну їде книжковий магазин на колесах «Bus for life»

11.07.2011, 14:01
АНОНС: В Україну їде книжковий магазин на колесах «Bus for life» - фото 1
18 липня 2011 стартує проект Асоціації християнських видавців України (АХВУ) «Bus for life». Автобус фінської християнської місії «Оperation Мobilization», обладнаний під книжковий магазин, проїде по містах і селах Чернівецької та Закарпатської областей.

Bus-for-life.jpgexklusiv.gif18 липня 2011 стартує проект Асоціації християнських видавців України (АХВУ) «Bus for life». Автобус фінської християнської місії «Оperation Мobilization», обладнаний під книжковий магазин, проїде по містах і селах Чернівецької та Закарпатської областей.

«Наше завдання - привезти християнські книги в ті населені пункти, де мало християнських магазинів, де в церквах немає навіть книжкових розкладок, щоби відповісти на потребу місцевих християн у хороших книгах», - зазначає в коментарі для РІСУ Олена Цертій, виконавчий директор АХВУ.

Книжковий магазин на колесах відвідає церкви різних конфесій, які вже дали свою згоду і чекають на «Bus for life» у своїх містах. Як підкреслює Олена Цертій, міжконфесійний діалог є одним із завдань Асоціації християнських видавців України, щоби краще розуміти потреби читачів, що належать до різних християнських Церков.

Книги для мобільного магазину надали 12 християнських видавництв України, які є членами АХВУ, і зараз проект «Bus for life» має в своєму розпорядженні значний асортимент християнських книг російською та українською мовою, підкреслюють організатори туру.

ДОВІДКА РІСУ:

Асоціація християнських видавців України створена в січні 2008 року з метою об'єднання зусиль для розвитку видання християнської літератури в Україні, сприяння розвитку цивілізованого ринку продажів християнської літератури. АХВУ є учасником та ініціатором багатьох заходів, спрямованих на популяризацію християнської літератури, проведення навчальних семінарів з питань видавничої діяльності, маркетингу та фінансів, проведення зустрічей з представниками зарубіжних видавництв і асоціацій. На сьогоднішній
день Асоціація об'єднує 12 християнських видавництв з різних регіонів України.