Єрмак відвідав Ватикан та зустрівся з Папою Франциском

Єрмак відвідав Ватикан та зустрівся з Папою Франциском - фото 1
Дорогою з Франції за дорученням Глави держави керівник Офісу Президента Андрій Єрмак здійснив робочу поїздку до Італійської Республіки та Ватикану.

У Ватикані 8 червня Андрій Єрмак зустрівся з Папою Римським Франциском, якому подякував за підтримку України та нашого народу в цей складний час, передає сайт Президента України.

Керівник Офісу Глави держави розповів Його Святості про Формулу миру Президента Володимира Зеленського та про підготовку до Глобального саміту миру, який відбудеться у Швейцарії.

Особливу увагу під час розмови приділили поверненню українських дітей, які були примусово вивезені державою-агресоркою РФ.

Папа Франциск висловив підтримку Україні.

Із Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном Андрій Єрмак обговорив його участь у Глобальному саміті миру і роль Святого Престолу в реалізації гуманітарних пунктів Української формули миру.

Також керівник Офісу Президента зустрівся з головою Єпископської конференції Італії кардиналом Маттео Дзуппі, подякував за його місію та зусилля в поверненні незаконно депортованих українських дітей.

Андрій Єрмак обговорив з Маттео Дзуппі підготовку до Глобального саміту миру у Швейцарії та бачення Президентом України шляху досягнення справедливого й довготривалого миру.