«Апостольська Столиця завжди готова вас підтримати», — архиєпископ Ґаллаґер під час зустрічі з представниками екзархату в Італії

19 червня, 16:41
Католики
«Апостольська Столиця завжди готова вас підтримати», — архиєпископ Ґаллаґер під час зустрічі з представниками екзархату в Італії - фото 1
Духовенство Апостольського екзархату УГКЦ в Італії на чолі з владикою Діонісієм Ляховичем 18 червня з робочим візитом відвідали Державний секретаріат Святого Престолу.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Захід відбулася напередодні відзначення 5-річного ювілею заснування Апостольського екзархату і мав на меті висловити подяку за створення цієї церковної структури для українців візантійського обряду в Італії.

Священнослужителі УГКЦ зустрілись з архиєпископом Полом Річардом Ґаллаґером, секретарем Святого Престолу у справах стосунків з державами та міжнародними організаціями. Після ознайомлення з діяльністю Апостольського екзархату архиєпископ Ґаллаґер поцікавився викликами, з якими зустрічається екзархат у пасторальній та гуманітарній сфері. Серед них було зазначено: забезпечення душпастирською опікою зростаючої кількості осіб з України, питання мобілізації священиків, необхідність формації мирян для їхнього залучення до парафіяльного життя та інші.

На знак вдячності владика Діонісій подарував архиєпископу ікону Вишгородської Богородиці, Катехизм УГКЦ «Христос — наша Пасха» італійською мовою та книгу «Заради любові до свого народу. Героїчне життя Митрополита Андрея Шептицького (1865–1944)» авторства о. д-ра Августина Бабʼяка. При цьому була висловлена подяка Апостольській Столиці за щорічну можливість українським семінаристам та священникам навчатися у Папських університетах Вічного міста.

«Апостольська Столиця завжди готова вас підтримати», — підсумував архиєпископ Ґаллаґер, запевнивши представників екзархату у подальшій підтримці їхньої місії в Італії.