• Головна
  • Новини
  • Архиєпископ Олександр (Драбинко) на Криті зустрівся з Предстоятелем Критської Автономної Православної Церкви Іринеєм...

Архиєпископ Олександр (Драбинко) на Криті зустрівся з Предстоятелем Критської Автономної Православної Церкви Іринеєм

19.05.2012, 19:41
Архиєпископ Олександр (Драбинко) на Криті зустрівся з Предстоятелем Критської Автономної Православної Церкви Іринеєм - фото 1
Під час зустрічі, яка відбулася 19 травня на острові Крит у залі прийомів Архиєпископії, Предстоятель Критської Православної Церкви (автономної у складі Вселенської Патріархії) Архиєпископ Іриней цікавився станом справ в Українській Православній Церкві та Державі.

122318.jpgПід час зустрічі, яка відбулася 19 травня  на острові Крит у залі прийомів Архиєпископії, Предстоятель Критської Православної Церкви (автономної у складі Вселенської Патріархії) Архиєпископ Іриней цікавився станом справ в Українській Православній Церкві та Державі.

Архиєпископ Іриней передав через архиєпископа Олександра вітання Предстоятелю Української Православної Церкви Митрополиту Володимиру та висловив надію, що стан здоров’я Митрополита надасть йому можливість в зручний для нього час відвідати Критську Православну Церкву.

Архиєпископ Олександр розповів Архиєпископу Іринею про життя Української Православної Церкви, її святині, про її відродження в посттоталітарний період, досягнення, які має Православна Церква в Україні і проблеми, з якими зіштовхується. 

Також владика Олександр передав Предстоятелю Критської Православної Церкви запрошення Митрополита Володимира відвідати Україну в зручний для нього час, інформує офіційний сайт УПЦ.