Архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер прибув в Україну з триденним візитом

Архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер прибув в Україну з триденним візитом - фото 1
Секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами зустрінеться із представниками єрархії та влади, зокрема, з Міністром закордонних справ України, а також відвідає місця, які постраждали від війни.

Архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами, від 18 до 20 травня 2022 р., здійснює візит в Україну, відвідуючи Львів, Київ і місця, що постраждали від війни. Подорож відбувається у контексті 30-річчя встановлення дипломатичних стосунків і щоб виразити близькість Папи та Апостольської Столиці з народом, який страждає від війни, та щоб ще раз підтвердити важливість діалогу для відновлення миру. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

У Львові очільника ватиканської дипломатії зустрів Львівський митрополит латинського обряду архиєпископ Мечислав Мокшицький, в.о. Голови Конференції римо-католицьких єпископів України. У програмі першого дня – візит до Львівського греко-католицького митрополита архиєпископа Ігоря Возьняка та відвідини структур, що приймають біженців і переселенців при парафії святого Івана Павла ІІ та бенедиктинському монастирі.

Наступного дня передбачені зустрічі з очільником Львівської ОВА Максимом Козицьким і Міським Головою Львова Андрієм Садовим, а також – з Блаженнішим Святославом, Верховним Архиєпископом Києво-Галицьким УГКЦ.

У заключний день візиту запланована зустріч з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, прес-конференція, відвідини Ворзеля, Ірпеня та Бучі, а також візити до римо-католицьких катедрального собору святого Олександра і храму святого Миколая.

"Його Ексцеленція Архиєпископ Пол Ричард Галлахер, Секретар у справах відносин Святого Престолу із державами, щойно прибув до України. Ласкаво просимо на гостинну землю! Починається насичена програма, яка відкриє нову сторінку на новому рівні відносин між Україною і Ватиканом", - прокоментував подію посол України у Ватикані Андрій Юраш.

18 травня 2022 року архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер, відвідав Митрополичу Курію та помолився за полеглих військових і усіх жертв війни.