• Головна
  • Новини
  • Архиєпископ УПЦ КП з головою Донецької ОДА обговорили церковні проблеми регіону...

Архиєпископ УПЦ КП з головою Донецької ОДА обговорили церковні проблеми регіону

04.03.2011, 12:37
У приміщенні Донецької обласної державної адміністрації 3 березня 2011 р. відбулася зустріч архиєпископа Донецького і Маріупольського Сергія (Горобцова) з головою Донецької облдержадміністрації А. М. Близнюком.

У приміщенні Донецької обласної державної адміністрації 3 березня 2011 р. відбулася зустріч архиєпископа Донецького і Маріупольського Сергія (Горобцова) з головою Донецької облдержадміністрації А. М. Близнюком. Під час зустрічі владика Сергій розповів губернатору про існуючі проблеми у міжконфесійних і державно-конфесійних відносинах.

За повідомленням прес-служби УПЦ КП, особливу увагу владика приділив подіям навколо Вознесенського храму в с. Кам’янка Тельманівського району Донецької області, розгляду цього питання у судових інстанціях, адже ОДА є однією зі сторін процесу. Також керуючий єпархією розповів про життя і діяльність Будинку милосердя у м. Тельмановому, про складнощі, які виникають у житті інших парафій Київського Патріархату на Донеччині.

Архиєпископ Сергій звернувся до А. Близнюка з проханням відновити регулярні зустрічі між представниками влади та релігійними діячами Донеччини у рамках Ради Церков при Донецькій ОДА. На думку владики, такі зустрічі сприятимуть більшому порозумінню між конфесіями та налагодженню справді партнерських державно-церковних відносин.

У відповідь Анатолій Михайлович Близнюк запевнив владику Сергія, що зі свого боку він робитиме все можливе, щоби в Донецькій області не розпалювалися міжконфесійні конфлікти, щоби між віруючими було взаєморозуміння і злагода.

За словами архиєпископа Сергія зустріч пройшла у конструктивному дусі.