Архиєпископ УПЦ МП Пимен та протоєрей Віктор Земляний подають до суду на народних депутатів

Архиєпископ УПЦ МП Пимен та протоєрей Віктор Земляний подають до суду на народних депутатів - фото 1
Архиєпископ УПЦ МП Пимен та протоєрей Віктор Земляний подають до суду на депутатку Соломію Бобровську (партія "Голос") та екснардепа Андрія Лозового (Радикальна партія).

Про це повідомляє LB.ua з посиланням на прес-службу Рівненської єпархії.

Зазначається, що керуючий Рівненською єпархією УПЦ МП та її секретар подають позовну заяву про захист честі та гідності на двох народних обранців.

"Минулого тижня сторінки соціальних мереж накрила хвиля агресії та ненависті до Української Православної Церкви, її вірників. Тони бруду виливалися, як на конфесію в цілому, так і на людей, котрі є духовними лідерами та мають вагомий авторитет серед вірян. Народна депутатка Бобровська та екс-депутат Лозовий на своїх особистих сторінках у Фейсбуці поширили дописи, в яких вдаються до відвертої брехні та наклепів", - йдеться в повідомленні.

Зазначаєтсья, що Лозовий стверджував, що архиєпископа Пимена завербувало ФСБ до співпраці.

"Агентом ФСБ, диверсантом ворожої країни, громадянином РФ пан Лозовий називає протоєрея Віктора Земляного, секретаря Рівненської єпархії УПЦ і закликає СБУ до рішучих дій. Також екс-депутат свідчить, що йому відомо про мережу російської агентури на Рівненщині", - йдеться в повідомленні.

Бобровська пише про співпрацю отця Віктора Земляного з російськими журналістами.

"Щоб людям перехотілося публікувати вигадки та домисли, беручи приклад з народних депутатів, керуючий Рівненською єпархією УПЦ архиєпископ Пимен та секретар єпархії протоєрей Віктор Земляний подають позов до суду за приниження честі та гідності", - йдеться в повідомленні.