• Головна
  • Новини
  • Азаров упевнений, що православ'я треба пропагувати в фільмах...

Азаров упевнений, що православ'я треба пропагувати в фільмах

12.10.2012, 09:22
Прем'єр Микола Азаров вважає, що в Україні необхідно знімати фільми з православною мораллю. Про це він сказав на церемонії відкриття 10-го міжнародного фестивалю православних фільмів "Покров".

Прем'єр Микола Азаров вважає, що в Україні необхідно знімати фільми з православною мораллю. Про це він сказав на церемонії відкриття 10-го міжнародного фестивалю православних фільмів "Покров", передають "Українські новини".

"Православна мораль, православна культура є основою культурного розвитку нашої країни. Важливо зараз для нас у час, я б сказав, моралі, що хитається, ставити хороші фільми, присвячені православним цінностям", - вважає Азаров.

За словами прем'єра, населення вже втомилося від серіалів і бойовиків і потребує високоморальних фільмах.

При цьому він зазначив, що створення православного кіно - дуже важка і фінансово затратна діяльність, однак вона вкрай необхідна для духовного просвітництва населення.

Раніше Азаров висловив жаль у зв'язку з тим, що на вітчизняному телебаченні транслюється мало телесеріалів про простих людей.

А на початку вересня прем'єр заявляв, що хоче створити потужний культурний телеканал.

В ході бесіди з письменником Андрієм Курковим він, зокрема, сказав: "Напевно, в наступному році ми знайдемо гроші і зробимо хороший канал "Культура", де будуть, я перепрошую, не Шустери виступати, а люди, які можуть нести щось хороше".