"Багатьох людей саме віра сподвигала не впадати у відчай у найскладніших ситуаціях", - Екзарх Вселенського Патріарха в Україні

"Багатьох людей саме віра сподвигала не впадати у відчай у найскладніших ситуаціях", - Екзарх Вселенського Патріарха в Україні - фото 1
1 січня 2023 року у Ставропігії Вселенського Патріархату в Україні – Андріївському храмі екзарх Вселенського Патріарха єпископ Команський Михаїл звершив Божественну Літургію.

Під час проводі єпископ звернув увагу на дієву віру, яка підтримувала апостолів і старозавітних праведників. Вірою в прийдешнього Спасителя люди жили у минулому і вірою у втіленого, померлого і воскреслого живуть зараз, повідомляє Місія «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні».

Єпископ Команський Михаїл підкреслив, що багатьох людей саме віра сподвигала не впадати у відчай у найскладніших ситуаціях, продовжувати жити згідно із заповідями Божими.

Архиєрей закликав вірян у час війни не впадати у відчай та пам’ятати, що дотримуючись заповідей Божих з вірою, тим самим і ми віримо дієво, наближаємо перемогу, допомагаємо один одному і живемо з Богом, виконуючи Його волю. Бог дивиться на наші маленькі щоденні кроки.