Багатостраждального митрополита УПЦ МП Лонгина прооперували в Румунії

21 лютого, 14:52
Суспільство
Багатостраждального митрополита УПЦ МП Лонгина прооперували в Румунії - фото 1
Митрополит Банченський УПЦ МП Лонгин (Жар) 19 лютого переніс другу операцію на серці.

Про це повідомляє Православная жизнь.

Архиєрея Московського Патріархату прооперували в одному з медичних закладів румунського міста Клуж. Хірургічне втручання тривало понад три години.

Чому митрополит УПЦ МП вирішив лікуватися у Румунії, не повідомляють.

«З Божою допомогою операція пройшла успішно. Митрополита Лонгина врятовано!», - написала прес-служба Вознесенського Банченського монастиря.

Нагадаємо, фігурант кримінальних справ митрополит Банченський УПЦ МП Лонгин 20 грудня 2023 вже переніс одну операцію на серці.

Торік влітку у митрополита Лонгина теж виникли проблемии із здоров'ям, через що його на кілька днів клали до лікарні. Тоді у нього начебто діагностували інсульт.

А вже цього року з митрополитом стався інцидент, який, скоріш за все, ще більше підточив його здоров'я. У мережі з'явилося фото єрарха з темними колами довкола очей. Появу цих знаків у монастирі пояснили тим, що владика Лонгин несподівано спіткнувся і впав від дії сильнодіючих ліків, які він вживає. Від того й синці.

Проте згодом концепція помінялася і набула прямо таки кримінального відтінку.

Митрополит Лонгин розповів моторошну історію, що якийсь недоброзичливець ввечері постукав у його двері. Він, не підозрюючи нічого лихого, відчинив, а візитер замість того, щоби пояснити причину свого візиту, вдарив його у обличчя та й накивав п'ятами. Спершу про цей випадок митрополит нічого не казав, а потім все ж (через два тижні) вирішив винести цю трагічну історію на широкий загал.

Як це буває у таких випадках, нападом на єрарха УПЦ МП зацікавилися у правоохоронних органах. 6 лютого цього року поліцейські зареєстрували факт нанесення легких тілесних ушкоджень, хоча потерпілий до них і звертався. Згодом вони навідалися до його помешкання. Майже три години слідчо-оперативна група простояла під дверима митрополита Лонгина, стукала у двері, але їм ніхто не відчинив. Поліцейським не залишилося нічого іншого, як забратися геть і чекати, може потрепілий сам до них прийде із заявою.

Як згодом на прес-конференції завивив головний правоохоронець Буковини Віктор Нечитайло, потерпілий до них таки не прийшов, але вони зобов'язались й надалі інформувати громадськість про хід цієї заплутаної справи.

Читайте також:

Поліція озвучила справжню причину пожежі будинку митрополита УПЦ МП Лонгина