Байден назвав себе рішучим прихильником Вселенського Патріархату

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Джо Байден оголосив, що є рішучим прихильником Вселенського Патріархату.

Байден назвав себе рішучим прихильником Вселенського Патріархату - фото 60154

 

Про це повідомляє Релігійна правда з посиланням на Еkathimerini.

У заяві, опублікованій передвиборчим штабом Байдена, йдеться, що в разі обрання на пост президента США він продовжить виступати на захист свободи віросповідання в усьому світі, зокрема прав Грецької Православної Церкви.

«Джо тривалий час був рішучим прихильником Вселенської Патріархії і надавав непохитну підтримку здатності патріархату функціонувати в якості центру Грецької Православної Церкви», – йдеться в документі.

Байден високо оцінив свій візит на Фанар в 2011 році і кожну зі своїх зустрічей з Його Святістю Вселенським Патріархом Варфоломієм і закликав Туреччину дозволити відновлення роботи семінарії Халки.

Крім того, кандидат від Демпартії розкритикував недавнє рішення турецького уряду перетворити Святу Софію на мечеть.

У штабі Байдена запевняють, що протягом багатьох років суспільного життя Джо має великий досвід участі в питаннях, важливих для американців грецького походження, і підтримки зміцнення відносин між США і Грецією. Він особисто працював з грецькими лідерами впродовж багатьох десятиліть, щоб зміцнити альянс.