Баптисти готують лідерів підліткового служіння в Україні

30.11.2012, 13:09
Баптисти готують лідерів підліткового служіння в Україні - фото 1
В Одеській богословській семінарії пройшла перша сесія програми "Відкриття". Це спільний проект Дитячо-підліткового комітету ВСЦ ЄХБ та Одеської богословської семінарії з підготовки лідерів підліткового служіння в Україні.

баптистська_молодь.jpgВ Одеській богословській семінарії пройшла перша сесія програми "Відкриття". Це спільний проект Дитячо-підліткового комітету ВСЦ ЄХБ та Одеської богословської семінарії з підготовки лідерів підліткового служіння в Україні, повідомляє"Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

Куратором програми від ВСО євангельських християн баптистів є Сергій Качан, голова комітету дитячо-підліткового служіння України.

Над питанням організації навчальної діяльністі й дозвілля з урахуванням особливостей підліткового віку не раз замислювався дитячо-підлітковий комітет ВСЦ ЄХБ. Спільно з Одеською богословською семінарією була розроблена програма "Відкриття". Ця програма пропонується тим, хто вже займається з підлітками або тільки планує це робити, відкрити для себе світ підлітка, розібратися з проблемами підліткового періоду і озброїтися знаннями для практичного служіння з представниками перехідного віку.

Курси цієї програми навчать лідерів, як допомогти підліткам, правильно розставити пріоритети, сформувати християнський світогляд, визначитися зі служінням в церкві.

Програму в семінарії вже пройшли студенти з 11 областей України. Впродовж учбової сесії вони прослухали курси "Біблійний портрет лідера", "Огляд Біблії" і "Світ підлітка". Окрім учбових лекцій, студенти взяли участь в семінарському богослужінні, яке традиційно проходить кожної п'ятниці.