• Головна
  • Новини
  • Баптисти і п’ятидесятники України проводять масштабні молодіжні з’їзди...

Баптисти і п’ятидесятники України проводять масштабні молодіжні з’їзди

14.08.2013, 11:10
Баптисти і п’ятидесятники України проводять масштабні молодіжні з’їзди - фото 1
Фестивалі християн-протестантів цього літа проходять по всій Україні.

молодь_1.jpgЗ 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу Луцька, приймало близько 1500 молодих п’ятидесятників з усієї Волині. Це вже третій подібний з’їзд під егідою обласного об’єднання ХВЄ. А з 27 липня по 3 серпня молодіжний фестиваль за участю 2000 молодих баптистів проходив в урочищі Соколині гори, що у селі Маринин на Рівненщині, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п’ятидесятників і сайт баптистів України.

З 8 по 10 серпня село Рованці, що поблизу м. Луцька, приймало близько 1500 молодих людей з усієї Волині. Це вже третій подібний з’їзд під егідою обласного Об’єднання християн віри євангельської (п’ятидесятників). Цьогоріч він пройшов під гаслом «Отож, сину мій, зміцняйся в благодаті, що в Христі Ісусі вона!».

Основними спікерами з’їзду були Ростислав Шкіндер із семінаром «Мудрість» та Ростислав Мурах, що дав «Практичні поради для духовного зростання».

Молодь_2.jpgЗ 27 липня по 3 серпня в урочищі Соколині гори, що у селі Маринин на Рівненщині, відбувався третій з’їзд волинської молоді християн-баптистів. Сім днів молодь Волинської, Рівненської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької областей відпочивала, навчалась та духовно вчилася на християнському фестивалі. 

Як ефективно та зі сміливістю розповідати людям про Господа хлопців та дівчат кожного ранку та вечора навчали відомі проповідники як з України, так і з-за кордону. Серед них Міхаель Цин, Андрій Корнійчук, Роман Кравчук, Володимир Омельчук, Костянтин Андрієвський, Павло Унгурян, Станіслав Грунтковський та багато інших.

Кожен день проходив під окремим гаслом, підбиралися теми для малих груп, а також вечірніх та ранкових зібрань. Hjp,bhfkjcz благовістя через Інтернет, духовні дари, дошлюбні стосунки, вплив церкви на суспільство, служіння з дітьми-сиротами. Учасники фесту мали можливість долучитися до соціального служіння. Кожного дня кілька людей вирушало у найближчі села, де допомагали місцевим по господарству.

Щовечора учасників фестивалю радували піснею та прославляли Бога музичні гурти із різних міст України: «Меоріт», «Вічність», «Унісон», «Бет-Ел».

Керівник молоді Західної України та за сумісництвом директор фестивалю "Проповідуй слово" Роман Кравчук зазначив: "Основною метою проведення такого дійства є мотивація людей до проповіді Євангелії. Потрібно достукатися до молодих сердець та дати їм можливість зрозуміти наскільки важливо нести Добру Звістку у світ та проповідувати Слово».

Подібні фестивалі християн-протестантів цього літа проходять по всій Україні.